gone-girlW związku z organizowaną we wtorek 9 maja br. wycieczką do Przemyśla informuję że, spotkanie Klubu Filmowego odbędzie się wyjątkowo w poniedziałek 8 maja o godz. 15.00. Zapraszam na film pt. ZAGINIONA DZIEWCZYNA produkcji amerykańskiej. Jest to ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn o takim samym tytule. Klubowicze z DKK mieli w kwietniu możliwość podyskutowania na jej temat. Zapraszam wszystkich, którzy ją czytali oraz tych co nie czytali, choćby dla tego że warto zobaczyć ten dramat psychologiczny nominowany do wielu nagród, a także z powodu zmian jakie są w filmie. Autorka książki a zarazem pisząca scenariusz, dla potrzeb filmu zmieniła jego zakończenie. Książkę czyta się podobno jednym tchem, a jak będzie z filmem to dopiero zobaczymy.