W poniedziałek, 16.02.2026. o godz.16.00 zapraszam do Dyskusyjnego Klubu Książki (Biblioteka Multimedialna, ul. Ordynacka). Rozmawiać będziemy o książce Justyny Dąbrowskiej „Zawsze jest ciąg dalszy. Rozmowy z psychoterapeutami”. Książka skłania do refleksji nad tym co ważne.
