Zapraszam do Dębiny w piątek, 15 maja 2026. o godz. 17.00.
Spotykamy się na parkingu w Dębinie.
W programie spacer, opowieści o pomnikowych dębach, wizyta w pasiece Pana Marka Barzyka, ognisko.
Słuchacze KUTW oczywiście w niebieskich strojach !
Zapraszam do Dębiny w piątek, 15 maja 2026. o godz. 17.00.
Spotykamy się na parkingu w Dębinie.
W programie spacer, opowieści o pomnikowych dębach, wizyta w pasiece Pana Marka Barzyka, ognisko.
Słuchacze KUTW oczywiście w niebieskich strojach !