ksiega-diny1Kolejne spotkanie naszego Klubu odbędzie się 14 lutego br.(wtorek) o godz. 15.00 w Centrum Multimedialnym ul. Ordynacka.Zostanie wyświetlony film KSIĘGA DINY W rolach głównych występują Dina-Maria Bonnevie – najpopularniejsza szwedzka aktorka i znany francuski aktor Gerard Depardieu, wcielający się w rolę męża Diny– Jakoba. KSIĘGA DINY to ekranizacja bestsellera o takim samym tytule napisana przez Norweżkę HERBJORG WASSAMO. Zapraszam na ten film wszystkich. Nie tylko miłośników filmu ale także Klubowiczów DKK zwłaszcza, że KSIĘGA DINY będzie przedmiotem dyskusji na lutowym spotkaniu Klubu. Dobrze jest obejrzeć film i skonfrontować z własną wizją oczywiście po przeczytaniu książki. Mną osobiście książka wstrząsnęła – główna bohaterka jest niezwykła, bardzo oryginalnie sportretowana. Film trzeba koniecznie zobaczyć by porównać obie te rzeczy.