ChataW dniu 12 listopada 2019 (wtorek) zapraszam na film pt. CHATA produkcji amerykańskiej. Jest to ekranizacja światowego bestsellera WILLIANA PAULA YONGA pod takim samym tytułem. Został wyprodukowany przez Gila Nettera producenta filmu ŻYCIE PI (oglądaliśmy w Klubie). CHATA to opowieść o niezwyklej podroży, która pozwala zrozpaczonemu ojcu na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu.
W drugoplanowej roli występuje Octavia Spencer (znana z filmu SŁUŻĄCE także oglądany przez Klubowiczów, za swoją rolę otrzymała nagrodę Oscara). To niesamowita ekranizacja z piękną scenografią, wspaniałą przyrodą, dobrą muzyką przekazywaną w piosenkach wykonywanych przez współczesne gwiazdy.Film zapewne pozwoli nam widzom uzmysłowić sobie,że „warto raz na jakiś czas zatrzymać się, by docenić piękno życia oraz otaczającej nas przyrody.”
Zaproszenie: Filmy w naszym Klubie można oglądać w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 15.00 w Centrum Multimedialnym ul. Ordynacka 8. Na stronie KUTW w Aktualnościach jest zamieszczana krótka informacja o wyświetlanym filmie. Do zobaczenia na filmie z prośbą o dyskusje.
Ewa Nowak