ksiegarnia_z_marzeniami-300x300-c-defaultZapraszam na spotkanie do naszego Klubu we wtorek 7 października, na godz. 15.00. Będzie wyświetlony film pt. „KSIĘGARNIA Z MARZENIAMI”. To ekranizacja bestselerowej powieści Penelope Fitzgerald pt. „Księgarnia”. W Polsce film wszedł na ekrany w sierpniu ubiegłego roku. Na Targach Książki we Frankfurcie w 2017 r. był nagrodzony za Najlepszą Międzynarodową Adaptację Literacką. Otrzymał także dwanaście nominacji do nagrody hiszpańskiej Goya (odpowiednik polskich Orłów) z tego wygrał trzy – za najlepszy film, scenariusz i reżyserię.
To opowieść „o miłości do książek i literatury a także o marzeniach które muszą się zmierzyć… z fałszywą moralnością… nie można być samotnym wśród książek”. Przyjdźcie, bo warto zobaczyć jakie będą losy tego „małego sklepiku”, to podobno najlepszy hiszpański film, choć akcja rozgrywa się w Anglii .

Zaproszenie: Filmy w naszym Klubie można oglądać w każdy drugi wtorek miesiąca o godz.15.00 w Centrum Multimedialnym ul. Ordynacka 8. Na stronie KUTW w Aktualnościach jest zamieszczana krótka informacja.

Do zobaczenia!!!
Ewa Nowak