dawcaZapraszam w dniu 11 czerwca (wtorek) na godz. 15.00 na ostatnie w tym roku akademickim spotkanie do naszego Klubu w Centrum Multimedialnym, ul. Ordynacka 8. W maju w Dyskusyjnym Klubie Książki czytaliśmy i dyskutowaliśmy o książce pt. „DAWCA”, Luisa Lowry wydanej w 1993 roku. Teraz na spotkaniu wrócimy do tego tematu, oglądając dramat Science Fiction pt. „DAWCA PAMIĘCI” oparty na tej bestsellerowej powieści wyreżyserowanej przez Fhilipa Noyce a kręconej w Afryce i USA. W roli głównej Meryl Streep, jako Dawca – Jeff Bridges. Film opowiada …historię chłopca, który żyje w fikcyjnym świecie bez wad… co się wydarzy i jakie będą losy Jonasa? Jak wypadnie zderzenie książki z filmem? Będziemy dyskutować!
Kolejne nasze spotkanie najprawdopodobniej we wrześniu lub październiku. Do zobaczenia.