Zapraszam na wykład „Jak zadbać o siebie, aby być zdrowym i pełnym energii” 4.09.2025. o godz.11.00 ul. K. Wielkiego 8.
Spotkanie autorskie z Elżbietą Sobieszczuk autorką książki pt. „Chudnij z miłością do siebie”.
Można będzie nabyć książkę autorki.
Więcej na stronie internetowej: chudnijzmilosciadosiebie.pl
