ch111 lutego to dzień szczególny, gdyż ustanowiony został Światowym Dniem Chorego. W tym dniu zaproszono nas do krośnieńskiego hospicjum, w którym świętowano ten dzień bardzo uroczyście. Najpierw w kościele odbyła się msza z udziałem ks. biskupa Adama Szala. Następnie, już na terenie hospicjum nasz kabarecik przedstawił „Bajki” uzupełnione kilkoma scenkami „medycznymi”. I tak pierwszym pacjentem w naszym przedstawieniu był Pan Kotek chory z przejedzenia i tak dalej…Spektakl trwał ok. 50 minut, a widzowie reagowali rozbawieniem. Oprócz pacjentów obserwowali nas ich bliscy, personel medyczny i zaproszeni goście.Byliśmy bardzo zadowoleni, gdyż życzliwość widzów pomogła nam wydobyć z siebie maksimum naszych umiejętności.

Można zapisać ten występ po stronie dobrych uczynków.

Grażyna Daniewska

ch2ch3ch4ch5ch6ch7ch8ch9