dowódSpotkamy się 18 czerwca w Centrum Multimedialnym o 16.30. Porozmawiamy o książce Ebena Alexandra p.t. „Dowód”. Eben Alexander, znakomity neurochirurg, naukowiec, wykładowca Harwardu, zachorował na zapalenie opon mózgowych i zapadł w śpiączkę. Po cudownym wyzdrowieniu i rekonwalescencji napisał książkę p.t. „Dowód” w której opowiedział, że w czasie tygodniowej śpiączki znalazł się (tzn.jego duch) w innym wymiarze i dotknął największej tajemnicy tzn. pojęcia życia wiecznego. Bardzo interesująco i dokładnie opisał to, czego doświadczył w czasie tej „podróży”. Według Raymonda Moody, autora książki „Życie po życiu”, przypadek Ebena Alexandra to nowy, zdumiewający dowód na istnienie życia po życiu. Dlaczego więc trzymamy się tak kurczowo naszego ziemskiego życia? Polecam tę pozycję. Po udanych wakacjach spotkamy się we wrześniu.
Zapraszamy do naszego Klubu.
Krystyna Urban